O Nas

Historia:

Firma ELEKS powstała w 1996 roku. Od 2002 roku firma przekształciła się w spółkę prawa handlowego z ograniczoną odpowiedzialnością.
Siedziba spółki mieści się w Głogowie (woj. dolnośląskie). Posiadamy drugi oddział z linią produkcyjną i biurem technicznym w Ostrowiecznie (woj. wielkopolskie).

Jesteśmy stabilną firmą, posiadającą odpowiedni potencjał finansowy, ludzki i techniczny pozwalający wywiązywać się z każdego powierzonego nam zadania, zapewniając atrakcyjne warunki dostaw i dogodne terminy realizacji zamówień oraz zachęcające formy płatności.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Mamy nadzieje, że dołączą Państwo do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów .

Kadra spółki:

Największym atutem spółki są pracownicy, których umiejętności ciągle są wzbogacane szkoleniami i kursami dokształcającymi. Zatrudniona kadra to w większości młode osoby w wyższym i technicznym wykształceniem oraz inżynierowie posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, pracy z urządzeniami stosowanymi w przemyśle i górnictwie.